Pardavimai

Komercijos direktorius Andžej Guščo andzej@adlimina.lt  Tel. +370 5 2045661 Mob. +370 600 00042
Didmeninės prekybos vadovas Darijus Veršekys darijus@adlimina.lt Tel. +370 5 2045677 Mob. +370 600 00067
Rinkodaros vadovė (lubos) Giedrė Grikštė lubos@adlimina.lt Tel. +370 5 2045662 Mob. +370 600 00040
Projektų vadovas Paulius Visackas paulius@adlimina.lt  Tel. +370 5 2045677 Mob. +370 600 00051
Projektų vadovas Artūras Buoželis arturas@adlimina.lt  Tel. +370 5 2045665 Mob. +370 600 00028
Projektų vadovas Gediminas Daškevičius gediminas@adlimina.lt Tel. +370 5 2045679 Mob. +370 600 00032
Pardavimų vadybininkas Alvydas Žvinys alvydas@adlimina.lt  Tel. +370 5 2045665 Mob. +370 600 00031
Pardavimų vadybininkas Valdemaras Glinevičius valdemaras@adlimina.lt  Tel. +370 5 2045676 Mob. +370 600 00043
Pardavimų vadybininkas Viktor Brazevič viktor@adlimina.lt  Tel. +370 5 2045669 Mob. +370 699 30510
Pardavimų vadybininkė Jurgita Jaseliūnienė jurgita@adlimina.lt Tel. +370 5 2045669 Mob. +370 600 00056

Realizacija

Klientų aptarnavimo vadybininkė Lina Valeikienė lina@adlimina.lt Tel. +370 5 2045666 Mob. +370 600 00047
Klientų aptarnavimo vadybininkė Rima Bakienė info@adlimina.lt  Tel. +370 5 2045660 Mob. +370 600 00037

Parduotuvė

parduotuve@adlimina.lt
Parduotuvės vadybininkas Renatas Žilius renatas@adlimina.lt  Tel. +370 5 2045678 Mob. +370 600 00027
Parduotuvės vadybininkas Žygimantas Andrušaitis zygimantas@adlimina.lt Tel. +370 5 2045678 Mob. +370 600 00049
Klinkerio salono projektų vadovė Mantė Norkūnienė mante@adlimina.lt Tel. +370 5 2045679 Mob. +370 600 00026

Tiekimas

Tiekimo skyrius tiekimas@adlimina.lt Tel. +370 5 2045662 Mob. +370 600 00040
purchase@adlimina.lt Tel. +370 5 2045664 Mob. +370 618 78990

Administracija

Direktorius Ridas Magyla ridas@adlimina.lt  Tel. +370 5 2045670
Direktoriaus pavaduotoja Roma Mankauskienė roma@adlimina.lt  Tel. +370 5 2045672
Vyr. finansininkė Jurgita Šimonelytė jurgita.simonelyte@adlimina.lt  Tel. +370 5 2045674
Buhalterė Vilma Šukienė vilma@adlimina.lt  Tel. +370 5 2045674

UAB „Ad limina“

Verkių g. 35, Vilnius, LT-09109

Įmonės kodas: 302434475
PVM mokėtojo kodas: LT100004917311
A.s. LT62 7044 0600 0719 2017
Telefonas: +370 5 2045660
Faksas: +370 5 2045663
E.paštas: info@adlimina.lt

Darbo laikas:

I-V 7:30-16:30

Klientų aptarnavimo vadybininkai:

Tel.: +370 5 2045660
Tel.: +370 5 2045666
Tel.: +370 600 00056