Eternit banguoti lakštai

Saugiam ir ilgaamžiam stogui svarbi ne tik kokybiška stogo danga, bet ir tinkamas jos įrengimas. Eternit Baltic banguoti lakštai yra nedegūs. Nežymus trukdymas radijo bangų sklidimui. Nesukels problemų palėpėje įrengtose patalpose naudotis radiju, telefonu ar mobiliuoju internetu. Banguoti lakštai nekelia triukšmo krušos, liūties metu. Banguoti lakštai yra nesudėtingai montuojami. Jų apdirbimui nereikalingi specialūs įrankiai ar specifinės žinios, dėl to daug stogų naudojant banguotus lakštus yra uždengti pačių šeimininkų rankomis. Yra atsparūs rūgštims ir šarmams. Tai leidžia banguotus lakštus naudoti tokiose patalpose, kur gali susidaryti kitoms stogo dangoms kenksmingos dujos, pavyzdžiui, amoniakas. Banguoti lakštai yra „kvėpuojantys“ arba difuziški. Jie lengvai praleidžia vandens garus ir orą. Tai ypatingai pagerina stogo konstrukcijos vėdinimą ir ilgaamžiškumą, nes iš jos šalinama nereikalinga drėgmė.

Eternit banguotų lakštų stogams suteikiama 30 metų garantija.

Gotika

Eternit Banga

Eternit Klasika

Eternit Agro

Eternit Agro XL

Eternit Baltic gamina dviejų pagrindinių tipų beasbesčius banguotus lakštus:

 

1) penkiabangius (Baltijos banga 875mm ilgio ir Gotika 585 mm ilgio). „Eternit Baltic“ gamina penkiabangius lakštus pagal Vakarų Europoje populiarų P75 profi lį. Penkiabangiai lakštai turi 51 mm aukščio ir 177 mm pločio bangas. Pats lakštas turi 5 bangas ir jo plotis yra 920 mm.

Savybės: gamykloje pragręžtos skylės, nupjauti kampai, turi originalias komplektuojančias stogo detales

Privalumai: Dėl nupjautų kampų ir pragręžtų skylių lakštų montavimas yra greitas ir nesudėtingas; mažesni lakštai ir aukštos plačios bangos sukuria dailų stogo vaizdą; su originaliomis pluoštinio cemento stogo detalėmis stogą sukomplektuoti bus paprasta ir jo dizainas atrodys išbaigtas; aukštos bangos daro šiuos lakštus tvirtais ir atspariais.

Tinkamiausia naudoti: stogams, kuriems reikia patikimumo ilgaamžiškumo ir dailios išvaizdos – privačių namų stogų renovacijai ir naujai statybai.

 

2) aštuonbangius (Klasika M 1250mm ilgio, Klasika L 1750mm ilgio, Klasika XL 2500mm ilgio). Eternit Baltic“ aštuonbangiai lakštai savo bangų aukščiu ir pločiu atitinka sovietmečiu gamintą asbestinį šiferį. Vienoda išvaizda užtikrina pastatų autentiškumą. Identiškas lakšto plotis palengvina stogo renovavimo darbus.

Savybės: Klasika L savo matmenimis (ilgiu ir pločiu) atitinka asbestinį šiferį. Keičiant asbestinius lakštus Klasika L lakštais darbas bus labai spartus, nes nereikės perdaryti stogo konstrukcijos; su Klasika X“ saugiai atliksite stogo priežiūros darbus. Klasika XL turi specialias saugumo juosteles – „stripsus“. Jie apsaugo žmogų nuo „kiauro kritimo“ jeigu atliekant stogo priežiūros darbus jis netinkamai atsistojo ant stogo dangos.

Privalumai: dėl didelių matmenų šių lakštų montavimas yra greitas ir ekonomiškas; dėl vienodų matmenų su asbestiniu šiferiu, renovuojant stogus nėra būtinybės keisti grėbestavimo.

Tinkamiausia naudoti: Didelio ploto stogams – ūkiniams ir pramoniniams pastatams. Stogų su asbestiniu šiferiu renovavimui.