Fasadinės plytos ir fasadinės plytelės

UAB “Ad limina” neseniai atidarė naują, reprezentacinį klinkerio gaminių saloną. Šiame salone rasite ne tik įprastos, bet ir ekskliuzyvinės, tik UAB „Ad limina“ parduodamos klinkerio gaminių produkcijos ekspoziciją. Didelis kiekis išskirtinės išvaizdos klinkerinių plytų bei plytelių garantuoja, kad kiekvienas salone apsilankęs žmogus ras patinkančių gaminių. Mūsų klientams galime pasiūlyti platų asortimentą fasado apdailai  skirtų, įvairių išmatavimų bei formų klinkerinių plytų ir klinkerio plytelių, kuriame kiekvienas ras patinkančią bei reikalingą prekę: nuo biudžetinių plytelių iki prabangių, nuo tuščiavidurių plytų iki pilnavidurių, rankų darbo klinkerinių plytų, kurių kilmės šalis – Belgija, Olandija, Vokietija, Lenkija, Ukraina, Airija. Daugybė  įvairių atspalvių klinkerio plytų bei plytelių ir skirtingų spalvų kokybiškiausi žinomiausių gamintojų mūro ar rievėjimo mišiniai sukuria didžiulį kiekį fasado apdailos variacijų bei užtikrina, kad jūsų pastatas bus išskirtinis ir būtent toks, apie kokį svajojote.  Mūsų vadybininkai suskaičiuos tikslų reikalingą kiekį klinkerio namo apdailai ir pateiks jums optimalų pasiūlymą, taip pat pasiūlys jums patikusių klinkerinių produktų analogus ar panašias plytas. Gamintojai, kurių produkcija prekiaujame, yra Wienerberger, Roben, Kerameya, Lode, CRH-Klinkier, King Klinker, Caparol.

Klinkerio plytos ir plytelės pasižymi labai mažu vandens įgeriamumu, atsparumu gniuždymui, o taip pat šilumine varža. Tai reiškia, kad namas su klinkerio apdaila vasarą bus vėsesnis, o žiemą – šiltesnis nei būtų įprasto aptinkavimo atveju. Klinkeriu apmūrytas fasadas yra labai nereiklus – nereikės jo nei plauti, nei dažyti, o savo spalvą ir savybes toks fasadas išlaikys ne vieną dešimtį metų. Taip pat klinkerį galima naudoti ne tik fasado išorėje, bet ir viduje, kaip dizaino, puošybos elementą ar akcentinę sieną. Klinkerio plyteles galima užsakyti ne tik fasadines, bet ir kampines, taip pat galima užsakyti ir specialias klinkerines palanges, tvorų kraštams pritaikytas plyteles, kolonų ar stulpų kepures.  Verta paminėti ir tai, kad pirkti plyteles yra pigiau nei klinkerio plytas.

Perkant klinkerio plytas ar plyteles, reikia žinoti, jog realiai užsakomo krovinio kiekis turi būti šiek tiek didesnis nei yra reikalingas, kadangi galimi transportavimo ir krovimo nuostoliai gali siekti 5% nuo pačio modelio klinkerinės plytos ir plytelės, gamintos skirtingu metu, gali skirtis atspalviais, struktūra ar paviršiumi. Tai yra viena svarbiausių klinkerio plytų – ypač rankų darbo plytų – savybių. Dėl šios pačios priežasties, mūrijant fasadą klinkeriu, visada reikia vienu metu mūryti iš trijų-keturių skirtingų palečių. Ta pati taisyklė galioja ir klinkerinėms plytelėms, vienintelis skirtumas – plytelės yra klijuojamos prie specialiai paruošto statinio paviršiaus, o tarpams glaistyti naudojamas specialus rievėjimo mišinys, taip sukuriant įprasto mūro vaizdą.

Mūro mišinys taip pat yra labai svarbi klinkerinio namo fasado dalis. Vienų gamintojų mišinys yra rupesnis, kitų – lygesnis, skiriasi spalvos bei išeiga, todėl rekomenduojame rinktis patikrintų gamintojų, aukšto lygio produktus, kurie dera su jūsų pasirinktos klinkerio plytos technine specifikacija bei užtikrina aukščiausią kokybę jūsų namo fasadui. Rekomenduojame Weber, Kreisel, Knauf ir Sopro klinkerio mūro ir rievėjimo mišinius.