Didelę dalį UAB “Ad limina” produkcijos asortimento sudaro įvairios stogo dangos. Mūsų klientams siūlomos įvarių rūšių ir formų čerpės, ruloninės stogo dangos, beasbestis šiferis, metalinės, akmeninės, PVC stogo dangos. Perkantiems stogus taip pat siūlome būtiniausius priedus – statybines plėveles, stogo langus, ventiliacinius kaminėlius ir įvairiausius pagalbinius priedus stogams. Nuolat sekame rinkos naujoves ir stengiamės pirmieji pasiūlyti savo klientams naujausius produktus, kurie pagerina stogo funkcionalumą ir prailgina tarnavimo laiką. Nuolat ieškome naujų tiekėjų, kurie galėtų pasiūlyti geriausią produktą palankiausiomis kainomis. Pagrindiniai gamintojai, su kurių stogo dangomis dirbame yra Katepal, Monier, Roben, Wienerberger, Mida, ABC Klinkergruppe, Eurofala, Eternit, Ruukki, Budmat.

Stogo dangos klientams yra siūlomos, priklausomai nuo stogo nuolydžio, kliento norų, kiekio ir kainos. Visada stengiamės sudaryti klientui galimybę rinktis, todėl mūsų asortimente rasite tos pačios rūšies produkcijos iš keleto gamintojų. Dėl to klientai gali pasirinkti stogo dangą pagal patinkantį gamintoją, kilmės šalį, formą ar spalvą.

Renkantis stogo dangą reikėtų nepamiršti, jog labai svarbu yra teisingai pasirinkti ir stogo priedus. Mūsų įmonėje Jūs galėsite išsiaiškinti ir pasirinkti kokius stogo priedus naudoti ir kokią reikšmę jie turi stogo ilgaamžiškumui ir panaudojimo efektyvumui. Pagal pateiktus brėžinius mes apskaičiuosime tikslius reikalingų medžiagų kiekius Jūsų stogui ir pasiūlysime galimus stogo priedų variantus.