Esame įmonė, užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba statybinėmis medžiagomis. Pas mus rasite prekes, kurių Jums prireiks tiek statant namą, tiek atliekant remonto ar renovacijos darbus.

Mūsų įmonės klientai – didžiosios statybinės organizacijos, didmeninės prekybos įmonės ir privatūs asmenys. Mūsų įmonėje dirba daug kvalifikuotų pardavimo specialistų, turinčių ilgametę patirtį statybinių medžiagų pardavimo srityje. Todėl kiekvienam klientui yra skiriamas ypatingas dėmesys.

Mūsų specialistai konsultuoja, pataria rūpimais klausimais, pagal Jūsų poreikius paruošia individualų pasiūlymą Jūsų išsirinktoms statybinėms medžiagoms. Taip pat teikiame technines konsultacijas, galime rekomenduoti statybininkus darbams atlikti ir atlikti vykdomų darbų priežiūrą.

Savo sandeliuose, esančiuose strategiškai patogioje vietoje – Šiaurės miestelyje – turime daugelį reikalingiausių prekių, todėl reikiamas medžiagas galite nusipirkti iš karto. Dalį prekių vežame pagal užsakymus, tačiau dėl išvystyto logistikos tinklo pristatymo terminai yra neilgi.

Jūsų pasirinkimu, prekes pristatome į Jūsų nurodytą vietą visoje Lietuvoje arba jas galite atsiimti tiesiai iš mūsų sandėlių, esančių adresu Verkių g. 35, Vilnius.

IMG_5084
IMG_5073
IMG_5080
IMG_5070

 

logotipas-auksiniame-remelyje_LT
stipriausi-300x239
SL_2016_LT
vadovai 2013
vadovai 2016
gazele2014a
gazele2015