UAB “Ad limina” neseniai atidarė naują, reprezentacinį klinkerio gaminių saloną. Jame rasite ne tik pačių populiariausių, bet ir išskirtinių trinkelių. Mūsų klientams galime pasiūlyti įvairaus dydžio ir spalvos klinkerio trinkelių bei kitų apdailos elementų – palangių, tvoros perdengimų, tvoros stogelių, skirtų aplinkos tvarkymui ir gražinimui. Prekiaujame tokių gamintojų kaip Wienerberger, Kerameya, CRH-klinkier, Lode produkcija.

Klinkerio trinkelės yra pilnavidurės, todėl pasižymi labai dideliu atsparumu gniuždymui bei mažu skysčių įgeriamumu, dėl to puikiai tinka kloti garažuose, privažiavimuose, terasose. Jos nekeičia spalvos bei nesipurvina, ant jų neužsilaiko teršalai ar riebūs automobiliniai skysčiai, o tuo pačiu ir nereikalauja jokios išskirtinės priežiūros. Trinkelės yra atsparios šalčiui, žiemą jas galima barstyti druska, o vasarą šviečianti saulė jų neblukina. Klinkerio trinkelės yra lygiu, nešiurkščiu paviršiumi, todėl jomis malonu vaikščioti basomis, o aplinka, apipavidalinta klinkerinėmis trinkelėmis, bus jauki ir patraukli akiai.

Klinkerio trinkeles galima kloti įvairiais raštais bei mozaikomis, taip pat galima derinti skirtingų spalvų ar atspalvių trinkeles tarpusavyje, tad nusprendę aplinką apipavidalinti klinkeriu, turėsite beveik neribotą laisvę įgyvendinti savo vizijas ir sukurti tikrai išskirtinį gerbūvį.