XX a. 1-ame dešimtmetyje betonas sukėlė statybos technologijos revoliuciją. Šiandien jis naudojamas dideles apkrovas laikančiose tiltų, sijų ir sienų konstrukcijose, taip pat kaip grindų, sienų ir lubų paviršių apdailos medžiaga. Betonas, kaip ir molis, yra natūrali medžiaga, kurią sudaro tik smėlis, vanduo, cementas, geležies oksido pigmentai ir vandeniniai dažai. Jis patvarus, tankus, atsparus blukimui ir ypač atsparus šalčiui.

Betoninės čerpės – puikus pasirinkimas mėgstantiems klasikinio dizaino stogus. Ši stogo danga praktiškai nesensta – ji yra itin tvirta ir nepažeidžiama, nesunkiai atlaiko didelius krūvius, tokius kaip sniegas, liūtys ir pan. Betoninės čerpės itin tinka rastiniams ir lengvos konstrukcijos namams, nes jų svoris skatina greitesnį natūralų sėdimą ir suteikia stabilumo. Ši stogo danga yra atspari ugniai bei temperatūrų skirtumams, tad žiemą bus šilta, o vasarą – vėsu.

Betonas yra natūrali, stipri ir paprasta medžiaga, ypač tinkama stogams. Betono čerpių formos yra išskirtinai tikslios, ir jas itin lengva kloti. Jos būna įvairių spalvų ir paviršiaus blizgumo, todėl savo namui nesunkiai rasite tinkamą betoninę čerpę.