Dažai – tai vienas iš svarbiausių bet kurio statinio elementų. Dažai formuoja pastatų bei daiktų išvaizdą, saugo juos nuo purvo, pelėsio, rūdžių ir atmosferinių reiškinių. Būtent dažais ir jų spalvomis bei paviršiaus struktūra kiekvienas žmogus stengiasi išreikšti savo asmenybę bei patenkinti estetikos poreikį tiek savo namų viduje, apsuptas jaukių ir malonių spalvų, tiek ir lauke, kur spalvos padeda išsiskirti iš aplinkinių ir suteikia gerą nuotaiką.

Dažai skiriasi savo savybėmis, pagrindu, dengimo galimybėmis, atsparumu, todėl būtina žinoti, jog puikiai tinkantys lauko darbams skirti dažai, dar žinomi kaip fasadiniai dažai, toli gražu negarantuos puikių rezultatų dažant viduje – tam skirti vidaus darbų dažai, kitaip vadinami interjero dažais.

UAB “Ad limina” prekiauja tik ES reglamentus atitinkančiais žinomiausių ir populiariausių gamintojų dažais, kurie pasižymi išskirtinėmis savybėmis, yra puikios kokybės ir suteikia itin plačias panaudojimo galimybes. Dažus vietoje, pagal kliento poreikį, galime tonuoti į bet kurią pasirinktą spalvą, o mūsų specialistai suteiks visą reikalingą informaciją ir padės parinkti tinkamiausius dažus.