Pardavimai

Komercijos direktorius Andžej Guščo andzej@adlimina.lt  +370 5 2045661 +370 600 00042
Direktoriaus pavaduotojas Paulius Visackas paulius@adlimina.lt  +370 5 2045677 +370 600 00051
Pardavimų vadybininkas Ričardas Tolmačiovas ricardas@adlimina.lt +370 600 00026
Didmeninės prekybos vadovas Darijus Veršekys darijus@adlimina.lt  +370 5 2045677 +370 600 00067
Pardavimų vadybininkas Simonas Juodeikis simonas@adlimina.lt +370 600 00039
Projektų vadovė (lubos) Giedrė Grikštė lubos@adlimina.lt +370 600 00046
Pardavimų vadybininkė (lubos) Dalia Petkevičienė dalia@adlimina.lt +370 5 2045675 +370 600 00046
Projektų vadovas Artūras Buoželis arturas@adlimina.lt  +370 5 2045665 +370 600 00028
Projektų vadovas Gediminas Daškevičius gediminas@adlimina.lt +370 5 2045679 +370 600 00032
Pardavimų vadybininkas Alvydas Žvinys alvydas@adlimina.lt  +370 5 2045665 +370 600 00031
Pardavimų vadybininkas Valdemaras Glinevičius valdemaras@adlimina.lt  +370 5 2045676 +370 600 00043
Pardavimų vadybininkas Viktor Brazevič viktor@adlimina.lt  +370 5 2045669 +370 699 30510
Klientų aptarnavimo vadybininkė Rita Peledienė rita@adlimina.lt +370 600 00047
Pardavimų vadybininkė Jurgita Šilkauskienė jurgita@adlimina.lt +370 5 2045669 +370 600 00056
Pardavimų vadybininkas Radion Kovger radion@adlimina.lt +370 5 2045678 +370 600 00049
Pardavimų vadybininkas Alvydas Ramanauskas alvydas.r@adlimina.lt  +370 5 2045660 +370 600 00027

Parduotuvė

parduotuve@adlimina.lt
Parduotuvės padalinio vadovas Vytautas Grigas vytautas@adlimina.lt +370 687 43350

Tiekimas

Tiekimo skyrius tiekimas@adlimina.lt +370 5 2045664 +370 600 00024
purchase@adlimina.lt +370 5 2045664 +370 618 78990

Administracija

Direktorius Ridas Magyla ridas@adlimina.lt  +370 5 2045670
Direktoriaus asistentė Aistė Freidgeimienė aiste@adlimina.lt / info@adlimina.lt +370 600 00037
Vyr. finansininkė Jurgita Šimonelytė jurgita.simonelyte@adlimina.lt  +370 5 2045674
Buhalterė Ieva Martinaitienė buhalterija@adlimina.lt +370 5 2045674

UAB “Ad limina”

Verkių g. 35, Vilnius, LT-09109

Įmonės kodas: 302434475
PVM mokėtojo kodas: LT100004917311
A.s. LT62 7044 0600 0719 2017
Telefonas: +370 5 2045660
Faksas: +370 5 2045663
E.paštas: info@adlimina.lt

Darbo laikas:

I-V 7:30-16:30

Klientų aptarnavimo vadybininkai:

Tel.: +370 5 2045660
Tel.: +370 5 2045666