UAB “Ad limina” savo klientams siūlo praktiškai visas Lietuvos rinkoje naudojamas statybinių blokelių rūšis iš įvairių Lietuvos ir Europos gamintojų. Prekių asortimentą sudaro įvairiausių storių bei matmenų keraminiai, keramzitbetonio, gipso, akytbetonio, silikatiniai, betoniniai blokeliai. Mūsų prekių asortimentą sudaro ne tik blokeliai, bet ir plytos bei sąramos, kurias komplektuojant yra statomas gyvenamųjų namų mūras bei sienos.

Statybiniai blokeliai labai greitai išpopuliarėjo Lietuvos rinkoje, nes lyginant su statybomis iš plytų, jie smarkiai sutrumpino statymo laiką dėl vienos labai paprastos savybės – didesnių matmenų. Taigi, statyba iš blokelių yra žymiai greitesnė ir taip pat pigesnė alternatyva. Statybiniai blokeliai pagal savo rūšį ir matmenis skiriasi savo svybėmis bei šilumine varža, todėl renkantis juos reikėtų atsižvelgti į blokelių parametrus. Mūsų įmonės vadybininkai Jums padės išsirinkti teisingiausią, optimaliausią ir ekonomiškiausią variantą, informuos apie kiekvienų blokelių privalumus ir trūkumus, o galutinį sprendimą dėl Jūsų statomo objekto sienų priimsite Jūs. Kad ir kurią statybinių blokelių ar plytų rūšį pasirinksite, mes Jums pasiūlysime keletą skirtingų variantų pagal gamintojus, blokelių matmenis, svorį, kilmės šalį bei kitus parametrus.

Pagrindiniai gamintojai, kurių statybiniai blokeliai pildo mūsų asortimentą yra Wienerberger (Porotherm), Lode (Keraterm), Simpras (Kerapor, Airstone, Siliblokas), Saint Gobain statybos gaminiai (Fibo), Rigirock, Aeroc, Arko, Siliblokas ir kiti. Nors visi šių gamintojų statybiniai blokeliai yra pagaminti iš visiškai skirtingų medžiagų, tačiau jie visi pasižymi gana panašiomis fizikinėmis savybėmis – šilumine izoliacija, garso izoliacija, atsparumu gniuždymui. Iš šių blokelių mūrijamos sienos turi būti papildomai šiltinamos. Kokiu atveju ir kokias apšiltinimo medžiagas panaudoti Jums patars mūsų vadybininkai. Apšiltinimo medžiagų kiekis ir rūšis priklausys nuo Jūsų pasirinktų statybinių blokelių rūšies, storio ir savybių bei Jūsų pageidaujamos būsto šiluminės varžos.

Kadangi tiek Lietuvos, tiek kaimyninių šalių rinkose nuolat atsiranda naujų gamintojų, siūlančių statybinius blokelius, taipogi yra tobulinamos bei atnaujinamos seniau veikiančios gamybos linijos, vienų ar kitų blokelių savybės gali netgi ženkliai keistis bėgant laikui. Mūsų įmonės darbuotojai Jums visada pateiks naujausią iinformaciją, todėl Jūsų pasirinkimas visada bus teisingas.