2019 03 08

SuperTäck serija – patikima kokybė iš Švedijos

CAPAROL SuperTäck serijos dažai – tai puikus pasirinkimas jūsų interjero apdailai. Profesionalai įvertins aukštą šių dažų dengiamąją gebą ir paprastą, lengvą dengimo procesą, o gyventojai džiaugsis neįtikėtinai lygiais, puikiai valomais sienų paviršiais.
Visi SuperTäck serijos dažai atitinka šiuolaikinius aplinkosaugos standartus ir yra paženklinti ES ekologiniu ženklu „Ecolabel“.

SuperTäck yra teisingas pasirinkimas ieškantiems aukščiausios kokybės!

Geras

2016 08 08

UAB “Ad limina” neseniai atidarė naują, reprezentacinį klinkerio gaminių saloną Vilniuje, Verkių g. 35. Šiame salone rasite ne tik įprastos, bet ir ekskliuzyvinės, tik UAB „Ad limina“ parduodamos klinkerio gaminių produkcijos ekspoziciją. Didelis kiekis išskirtinės išvaizdos klinkerinių plytų bei plytelių garantuoja, kad kiekvienas salone apsilankęs žmogus ras patinkančių gaminių. Mūsų klientams galime pasiūlyti platų asortimentą fasado apdailai skirtų, įvairių išmatavimų bei formų klinkerinių plytų ir klinkerio plytelių, kuriame kiekvienas ras patinkančią bei reikalingą prekę: nuo biudžetinių plytelių iki prabangių, nuo skylėtų plytų iki pilnavidurių, rankų darbo klinkerinių plytų, kurių kilmės šalis – Belgija, Olandija, Vokietija, Lenkija, Ukraina, Latvija, Estija. Daugybė įvairių atspalvių klinkerio plytų bei plytelių ir skirtingų spalvų kokybiškiausi žinomiausių gamintojų mūro ar rievėjimo mišiniai sukuria didžiulį kiekį fasado apdailos variacijų bei užtikrina, kad jūsų pastatas bus išskirtinis ir būtent toks, apie kokį svajojote.

Prekiaujame Wienerberger, Roben, Kerameya, Lode, CRH-Klinkier, Przysucha, King Klinker, Caparol Meldorfer, Simpras produkcija.

Maloniai kviečiame apsilankyti!

BeFunky Collage
2016 04 27

Nuo 2016 04 27 startavome su naujo dizaino internetiniu puslapiu!!! Dabar rasti reikiamą prekę dar paprasčiau ir lengviau!!! Jame galėsite rasti išsamią informaciją apie mūsų asortimentą, darbo principus, paslaugas. Tikimės, kad naudingos informacijos galės rasti ir architektai, ir montuotojai, ir dizaineriai ir statybinės įmonės bei privatūs užsakovai.  Kviečiame bendradarbiauti!!!

Dėmesio!!! Informacija puslapyje dar kurį laiką bus pildoma, redaguojama ir atnaujinama. Atsiprašome už nepatogumus.

adlimina.lt