Gipso blokeliai – vienas iš UAB “Ad limina” siūlomų produktų, kuriems yra skiriamas ypatingas dėmesys. Gipso blokelių panaudojimas ženkliai paspartino ir supaprastino vidaus sienų ir pertvarų montavimą, todėl gipso blokeliai yra ypatingai mėgiami mūsų klientų. Išbandę ir išanalizavę įvairių gamintojų siūlomus gipso blokelius, rinkai pristatome geriausius – “Saint-Gobain” koncerno produktą prekiniu ženklu Rigiroc™.

Savo klientams siūlome ne tik gipso blokelius, bet visą sistemą – klijus, kamštines ar specialaus plastiko tarpines, glaistą. Naudojant tokią sistemą yra slopinamas garsas, siena saugoma nuo įtrūkimų. Dar vienas labai didelis gipso blokelių sistemos privalumas yra tai, jog tokių sienų nereikia tinkuoti! Blokelius galima pradėti dažyti ar klijuoti tapetais beveik iš karto – paviršių šiek tiek nuglaisčius glaistu gipsui. Todėl darbai užbaigiami daug greičiau, nei mūrijant, tinkuojant ir glaistant įprastas mūro sienas. Gipso blokelių panaudojimas turi ir teigiamą sveikatai efektą – blokelių gamyboje yra naudojamos žmogaus sveikatai nekenksmingos medžiagos – gipsas. Taipogi svarbu paminėti, jog sienos iš šių blokelių neskatina degimo bei yra puikus užtvaras nuo gaisro plitimo. Iš 8cm storio gipso blokelių pastatytos sienos atsparumas ugniai yra net 3 valandos.

 

blokeliai
Sienele
Sienele2

pdf Rigiroc gaminių katalogas

Rigiroc™ – tai labai stabilios ir atsparios sienos; stabilumas ir atsparumas yra pakankamas, kad būtų galima montuoti baldus ir kitą gyvenamojo būsto įrangą naudojant įprastinius rinkoje parduodamus strypus ir inkarus (pagal gamintojo nurodymus). Be to, „Rigips“ siūlo ir standartinius blokelius, ir impregnuotus (su sumažintu vandens absorbavimo koeficientu), skirtus įrengti drėgnesnėse patalpose (vonios kambaryje, virtuvėje).

Sistema Rigiroc™ sujungia pilnavidurės statybinės  medžiagos tradiciją su technologija, kuri nuo pat projektavimo etapo iki apdailos darbų ir utilizavimo yra visiškai ekologiška. Tai sprendimas, kurį taikant ir laikantis reikalaujamų techninių parametrų, įrengiama skiriamoji siena:

  • yra lengva (vos 72 kg/m2); tai reiškia, kad perdangai tenka mažesnė apkrova, mažesnės ir transporto išlaidos;
  • nereikalauja sudėtingų apdailos darbų; technologinio vandens naudojimas sumažėja iki minimumo;
  • yra iš natūralaus gipso; gipsui iš visų statybinių medžiagų būdingas mažiausias gamtinis spinduliavimas, palyginti su akytbetoniu arba akytosiomis plytomis;
  • yra natūralus drėgmės kiekio patalpoje reguliatorius; gipsas gali puikiai sugerti ir atiduoti drėgmę, taip veikdamas patalpos mikroklimatą; dėl savo savybių jis paprastai vadinamas „šilta” medžiaga.

Priklausomai nuo paviršiaus apdailos būdų rekomenduojama taikyti įvairius galutinio apdirbimo metodus. Jeigu bus klijuojamos keraminės plytelės, reikia tiktai su mentele išlyginti nelygumus, likusius po gipso klijų. Prieš dažant ir klijuojant tapetus rekomenduojama užglaistyti visą paviršių. Sienos paviršių visada reikia gruntuoti prieš imantis kitų darbų (dažymo, tapetų, keraminės plytelių klijavimo). Tai daroma pagrindo absorbcijai išlyginti. Sienos, įrengtas iš gipso blokelių, galima dažyti rinkoje parduodamais emulsiniais, akriliniais dažais pagal gamintojo nurodymus. Nedažyti kalkių dažais.