F-200

F-300

F-400

F-500

F-700

Finnfoam XX

CW-300

LS300 plokštuminiai pamatai

F-300 drain

Pamatų klojiniai

Vamzdžių tranšėjos

Finnfoam yra patikima ekstruzinio polistireninio putplasčio šilumos izoliacija, kuri išlaiko savo izoliacines savybes net ir keičiantis aplinkos sąlygoms. Ypatinga visiškai uždara ir vientisa porų struktūra garantuoja puikias ir patikimas šilumos izoliacijos savybes. Naudojant Finnfoam plokštes supaprastėja daugelis statybų etapų, užtikrinama kokybė ir energijos naudojimo efektyvumas. Konstrukcijoje nereikia atskiro garų ar apsaugos nuo vėjo izoliacijos barjero, todėl kelias statybos fazes gali atstoti vienas sprendimas. Finnfoam plokštės yra visiškai atsparios pelėsiui ir tą įrodo pats griežčiausias atsparumo pelėsiui testas, atliktas Suomijos Bandymų Centro (VTT).

Finnfoam produktus galima plačiai panaudoti apšiltinant namus: nuo pamatų, grindų, stogo ir sienų iki papildomos šilumos izoliacijos įrengimo. Dėl drėgmės neįgėrimo, atsparumo šaldymo ir šildymo ciklams, mechaninio tvirtumo, Finnfoam plokštės yra pati geriausia izoliacija įrengiant pamatus, grindis ant grunto ir kitas konstrukcijas, kurias veikia įšalas, drėgmė ir apkrovos.

Daugiau kaip 30 metų Finnfoam naudojama įgyvendinant įvairius projektus: nuo geležinkelių tiesimo iki visuomeninių pastatų, prekybos centrų ir pramoninių pastatų statybos. Finnfoam plokštės yra puikus pasirinkimas renovuojant senus pastatus, statant administracinius, gyvenamuosius daugiabučius ir individualius namus, taip pat įgyvendinant infrastruktūros projektus.

 • Finnfoam plokštės neišskiria sveikatai pavojingų dalelių ar dujų. Priskiriama M1 aplinkos oro kokybės klasei (geriausia klasė Suomijoje), pagal “The Building Information Foundation RTS” metodologiją.
 • Finnfoam plokštės netrūnija ir nepūva.
 • Finnfoam gaminiai yra chemiškai atsparūs. Jų neveikia vanduo ir neorganiniai chemikalai, tokie kaip rūgštys ir šarmai, bet plokštės nėra atsparios organiniams chemikalams ar kitiems angliavandeniliniams tirpikliams.
 • Finnfoam plokštės nėra palankios veistis mikroorganizmams (pelėsiams), nes jie net negali į jas patekti.
 • Naudojant Finnfoam gaminius galima sutaupyti kitoms konstrukcijos įrengimo statybinėms medžiagoms – nereikalingos papildomos tvirtinimo konstrukcijos, vėjo ir garų izoliacija ir t.t.
 • Finnfoam plokščių šilumos izoliacinės savybės yra puikios, todėl tinkamai izoliacijai užtenka plonesnių plokščių, o taip padidinamas naudingas pastato plotas.
 • Finnfoam plokštes lengva apdoroti paprastais medžio darbų įrankiais.
 • Finnfoam plokštės netrupa, neduria ir nedulka, su jomis malonu dirbti.
 • Galima klijuoti poliuretaniniais, epoksidiniais ar kitais statybiniais (atkreipiant dėmesį į klijų naudojimo instrukciją) klijais.
 • Galima dažyti arba padengti paviršių (latekso dažais, uretano ir epoksidinėmis dervomis).
 • Tinka naudoti su visomis įprastinėmis statybinėmis medžiagomis.