KREISEL Wärmedämm-System PS-M

KREISEL Wärmedämm-System PS-S

KREISEL Wärmedämm-System PS-SA

KREISEL Wärmedämm-System PS-SO

KREISEL Wärmedämm-System PS-SISI

KREISEL Wärmedämm-System PS-SO PROTECT

KREISEL Wärmedämm-System MW-M

KREISEL Wärmedämm-System MW-SA

KREISEL Wärmedämm-System MW-SO

KREISEL Wärmedämm-System MW-SISI

KREISEL Wärmedämm-System MW-SO PROTECT

KREISEL sistema – tai kompleksinė, moderni naujų pastatų statybos ir senųjų renovacijos, bet kurio tipo išorinių sienų apšiltinimo technologija. Jos esmė – šilumos izoliacijos (polistirolio ar mineralinės vatos plokščių) sluoksnio tvirtinimas prie sienų specialiais KREISEL klijais, tvirtinimo smeigėmis, profiliais ir armavimo tinkleliu, specialių KREISEL klijų sluoksnyje, gruntuojant ir atliekant apdailos darbus mineralianiais ir sintetinių dervų silikoniniais ar akriliniais dekoratyviniais KREISEL tinkais.

KREISEL išorinės sudėtinės termoizoliacinės sistemos (ETICS) atitinka ESMINIUS REIKALAVIMUS: mechaninis atsparumas ir stabilumas; gaisrinė sauga; higienos, sveikatos ir aplinkos apsauga; saugus naudojimas; apsauga nuo triukšmo; energijos taupymas ir šilumos išsaugojimas.

Tinkamai projektuojant, bei šiltinimo darbus atliekant sertifikuotai statybininkų komandai pagal fasadų šiltinimo sistemai keliamus technologinius reikalavimus ir reglamentuotas procedūras užtikrinamas sistemos atitikimas esminiams reikalavimams ir ilgaamžiškumas: KREISEL užtikrina 30 metų sistemos tarnavimo laiką, išskyrus apdailos sluoksnį, kuris laikui bėgant turi/gali būti atnaujinamas, dažant dažais ir pan. Visai sistemai suteikiama 5 metų garantija.