Siliblokas M25

Siliblokas M24

Siliblokas M18

Siliblokas M15

Siliblokas M12

Silikatinės plytos ir silikatiniai blokeliai “Siliblokas” gaminami iš kvarcinio smėlio, maltų technologinių kalkių bei vandens. Šie gaminiai naudojami vidaus ir išorės sienų arba armuoto mūro konstrukcijoms mūryti, laikantis statybos normų ir taisyklių. Tai gera, patikima ir universali statybinė medžiaga. Plytos ir blokeliai atsparūs atmosferos poveikiui bei temperatūros pokyčiams įvairiomis klimatinėmis sąlygomis, be to, tai ekologiškai švarūs gaminiai.

Silikatiniai gaminiai gaminami iš gamtinių žaliavų, kurios kietinamos tik 200 °C temperatūroje suspaustu vandens garu, todėl jų gamybai suvartojama nedaug energijos. Šilumą sulaikančios išorinės silikatinių plytų ir blokelių sienos jau po dvejų metų sutaupo daugiau pirminės energijos, negu kainuoja jų gamyba, įskaitant šilumos izoliaciją.

Silikatinių blokelių “Siliblokas” projektinis šilumos laidumo koeficientas λ= 0,7-0,75 W/mK. Išorines sienas iš silikatinių blokelių “Siliblokas” rekomenduojama šiltinti akmens vata arba pūstuoju polistirenu. Silikatiniai blokeliai “Siliblokas” yra pakankamai atsparūs gniuždymui (stipris gniuždant R=10-17,5 Mpa), todėl tinkami ne tik vienaaukščių, bet ir daugiaaukščių namų laikančiosioms sienoms statyti.

Silikatinius blokelius “Siliblokas” rekomenduojama naudoti viešosios paskirties, gyvenamųjų namų, gamybinių bei ūkinių pastatų išorinėms bei vidinėms pertvarinėms ir laikančioms sienoms. Blokeliai turi montavimo angas, skirtas pernešti blokelį viena ranka, naudojant specialų griebtuvą. Tikslūs matmenys (maksimali paklaida sudaro tik 1 mm) ir speciali blokelio forma leidžia mūryti sieną be vertikalių siūlių, horizontalioms siūlėms naudojant plonasluoksnį skiedinį arba klijus.