“Monier” gaminių katalogas pdf

 

“Braas Monier statybų grupė” – tai betoninių ir keraminių čerpių bei kitų stogui skirtų gaminių bei kaminų ir ventiliacijos sistemų gamintojas bei tiekėjas. Šio gamintojo kaminų ir ventiliacijos sistemos ES ir JAV yra platinamos po “Schiedel” ženklu.

Įmonė buvo įkurta 1919 metais Jungtinėje karalystėje ir tuo metu vadinosi „Redland“ – po šiuo prekės ženklu iki šiol dirbama keliose rinkose.

Uždengti naują stogą dažnai atrodo sudėtinga, bet nebūtinai turi taip ir būti. „Monier“ suteiks viską, ko tik reikia – nuo čerpių ir hidroizoliacinės plėvelės iki smulkiausių tvirtinimo detalių. „Monier“ keraminės ir betoninės čerpės ne tik užtikrins namo grožį bei išskirtinumą, bet ir garantuos ilgaamžišką ir patvarią stogo dangą, tarnausiančią ilgiau nei bet kuri kita stogo danga.

Ilgametė patirtis čerpių gamyboje pakylėjo „Monier“ į visame pasaulyje pirmaujančią poziciją stogo dangų ir medžiagų gamybos srityje. Aukšta aptarnavimo kokybė ir puikus produktų asortimentas sukuria itin plačią paklausą, nes yra pritaikytas vietos tradicijoms, statybos stiliams bei oro sąlygoms.

Siekiant, jog produktai išliktų aukščiausio lygio, Vokietijoje ir Anglijoje įkurtuose techninės plėtros centruose nuolat atliekami bandymai bei testavimai. Čerpės yra švitinamos UV spinduliais, šaldomos, patiria eroziją ir staigius temperatūrų pokyčius, o galiausiai bandomos vėjo tunelyje, kuriame sukuriamos net ir galingos audros sąlygos – visa tai tik tam, kad pirkėjus pasiektų tik aukščiausios kokybės ir patikimumo gaminiai.

Daugiau informacijos ieškokite www.monier.lt