Plieno latakų sistema Flamingo® yra vienas iš moderniausių produktų šioje rinkos kategorijoje. Sistema yra gaminama iš geriausios švediškos skardos PRELAQ® RWS (Rain Water System) – pagamintos specialiai tokiai paskirčiai ir išsiskiria:

  • montavimo paprastumu, kurį užtikrina universalūs elementai, galintys atlikti keletą funkcijų vienu metu,
  • aukščiausia gamybos kokybė, užtikrinama pilnai automatizuotų Švedijos ir Šveicarijos firmų gamintų gamybos linijų,
  • naujoviškumu, užtikrinamu specialiai suprojektuotais konstrukciniais sprendimais,
  • visų sistemos elementų gamybai naudojamomis geriausios kokybės žaliavomis (švediška skarda PRELAQ® RWS),
  • dviem dydžiais: mažesniu, skirtu gyvenamiesiems namams (125/87, 125/100), ir didesniu, skirtu pramoniniams, didelio dydžio objektams (150/100),
  • specialiai sukurta ir įgyvendinta logistikos sprendimų sistema (gamykloje visi lietaus nuvedimo sistemos elementai supakuojami į plėvelę, individualiai suprojektuotos pakuotės, išskirtinis rūpestis aukščiausio lygio sandėliavimu ir transportavimu),
  • kompleksiškumu ir galimybe priderinti visą lietaus nuvedimo sistemą Flamingo®prie BUDMAT® siūlomų plieninių stogų ir fasadų dangų,
  • 30 metų garantija, C1-C4 aplinkos klasės Flamingo® lietaus nuleidimo sistemai (pramonės ir šalia esančios aukšto korozinio agresyvumo aplinkos teritorijos)

"Flamingo" sistemos spalvos

Flamingo spalvos

Plieninė lietaus vandens nuvedimo sistema FLAMINGO – tai išsami ir integruota sistema, kuri lietingomis dienomis privalo užtikrinti saugumą, ramybę ir komfortą. Ne be pagrindo sistemos pavadinimas yra paimtas iš paukščių – flamingų. Šie paukščiai visą savo ilgą gyvenimą praleidžia vandens aplinkoje, nes vanduo yra jų veiklos aplinka. Plieninės lietaus nuvedimo sistemos FLAMINGO gamyboje naudojami naujausios kartos Švediški ir Šveicariški įrenginiai bei taikomi novatoriški sprendimai, kurie užtikrina geriausią produktų kokybę.

Be to, specialiai sukurta ir įgyvendinta logistikos sprendimų sistema. Įmonė BUDMAT skiria ypatinga dėmesį aukščiausio lygio sandėliavimui ir transportavimui. Gamykloje visi lietaus nuvedimo sistemos elementai apvyniojami plėvele ir supakuojami į individualiai suprojektuotas pakuotes. Latakai ir lietvamzdžiai taip pat  yra apvyniojami plėvele, kad būtų apsaugoti nuo įbrėžimų sandėliavimo ir transportavimo metų.

Plienas, skirtas lietaus nuvedimo sistemai FLAMINGO, yra padengtas homogeniniais dažų sluoksniais, kurie užtikrina, kad visi sistemos elementai pasižymės tolygia, ilgalaike spalva ir aukščiausia kokybe.

Standartiškai lietaus sistema Flamingo yra gaminama 10 spalvų. Visos siūlomos spalvos atitinka BUDMAT gaminamų stoginių ir fasadinių dangų spalvas. Todėl kiekvienam klientui mes galime pasiūlyti kompleksinį sprendimą: nuo stogo dangos uždengimo, apdailos elementų ir priedų sumontavimo, iki BUDMAT gamybos plieninės lietaus nuvedimo sistemos FLAMINGO.

 

pdf“Flamingo” brošiūra