Lietaus nuvedimo sistemos skirtos ne tik nutekėti lietaus ir tirpstančių kritulių vandeniui nuo stogo,

bet ir suteikti pastato fasadui užbaigtos konstrukcijos išvaizdą. Ruukki lietaus nuvedimo sistemos pritaikytos naudoti su visų tipų stogo dangomis, nesvarbu, ar tai būtų plieninė, čerpių, šiferio ar bet kuri kita stogo danga. Sistemas sudaro įvairių spalvų, medžiagų ir dydžių latakai, lietvamzdžiai, laikikliai ir naujoviški priedai.

 

Universalią „Ruukki“ lietaus nuvedimo sistemą galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems architektūriniams sprendimams. Šios sistemos tinka tiek naujiems, tiek renovuojamiems pastatams, nepriklausomai nuo to ar jie individualūs, ar visuomeniniai, dengti plienine stogo danga, čerpėmis, šiferiu, bitumine ar bet kuria kita stogo danga. Visi komponentai  – lietvamzdžiai, lietaus latakai, alkūnės, įlajos, laikikliai, apkabos, kitos dalys bei aptarnavimo patogumą užtikrinantys priedai – yra geometriškai tikslūs, tvirti ir lengvai sumontuojami.

Plieninių standartinių „Ruukki“ lietaus nuvedimo sistemų asortimente – devynios skirtingos spalvos. Sistema gaminama iš 0,6 mm storio cinkuoto plieno lakštų iš abiejų pusių padengto ilgaamžiškiausiu polimeriniu padengimu „Ruukki RWS“.

 

pdf“Ruukki” lietaus nuvedimo sistemų brošiūra

"Ruukki" lietaus sistemos spalvos

Ruukki spalvos