KORAMIC – unikalių tradicijų molio čerpės. Dėl daugiau nei 120 metų sukauptos patirties čerpių gamyboje, Koramic neabejotinai bus vienas pirmųjų jūsų pasirinkimų.

KORAMIC yra didžiausias molio čerpių Europoje gamintojas  ir vienas iš pagrindinių Wienerberger grupės, didžiausios pasaulio plytų ir stogo čerpių gamintojos, prekės ženklų. Septyniolika molinių čerpių gamyklų septyniose šalyse, įskaitant Sandtoft Didžiojoje Britanijoje ir ZZ-Wancor Šveicarijoje, gamina aukščiausios kokybės produktus tiek vietos rinkai, tiek ir eksportui.

To rezultatas – platus, daugiau nei 100 skirtingų variantų pasirinkimas, stulbinantis modelių, spalvų ir skirtingų paviršiaus tekstūrų gausa. Nesvarbu, ar tradicinės raudono molio, ar kitos spalvos,  ar renovacijos projektai, ar moderni architektūra –  KORAMIC  turi tinkamą produktą kiekvienam atvejui ir kiekvieno skoniui. Naudodamasi įvairove ir inovacijomis, “Wienerberger“ siekia tiksliai išpildyti visus savo klientų poreikius.

KORAMIC keraminės čerpės yra kuriamos naudojantis principu „iš žmogaus – žmogui“. Todėl visiškai natūralu, jog KORAMIC  savo entuziastingus ir motyvuotus darbuotojus tausoja ir gerbia lygiai taip pat,  kaip ir tuos, kurių namai apsaugoti jų gamintomis čerpėmis. Nesvarbu,  jie gamina ar parduoda, kuria ar valdo, projektuoja ar prižiūri, būtent jų žinios, jų kompetencija, ir jų įsipareigojimai kokybei padarė KORAMIC ženklą tokį unikalų ir sėkmingą per visus šiuos metus.

30 metų garantija KORAMIC produkcijai turi dvejopą efektą: išsivadavimą nuo rūpesčių ir ilgalaikę apsaugą. KORAMIC produkcija turi EN 1304 atitikties deklaraciją bei ISO:9001 kokybės deklaraciją.