VIDAUS DAŽAI

Šiuolaikinis gyvenimo būdas lemia, kad didžiąją savo gyvenimo dalį mes praleidžiame patalpose. Ekspertai teigia, kad net iki 80 proc. laiko, iki 19 valandų per parą, būname uždarose patalpose – namuose, biuruose, mokymo įstaigose, kavinėse, pramogų centruose ir kt. Tai labai įtakoja mūsų sveikatą, o taip pat ir psichologinę-emocinę būklę. Todėl labai svarbu pasirūpinti, kad patalpose, kur praleidžiame daug laiko, būtų sukurtas sveikas mikroklimatas – sienų dangos būtų ekologiškos, neišskirtų kenksmingųjų medžiagų, o spalviniai interjero sprendimai kurtų jaukią atmosferą.

Visi „Caparol“ dispersiniai vidaus dažai yra pažymėti E.L.F. ženklu. Šis ženklas parodo, kad gaminio sudėtyje nėra plastiklių ir organinių tirpiklių, o lakiųjų organinių junginių kiekis viename litre sudaro ne dagiau kaip 1 g. Šis „Caparol“ standartas yra žymiai griežtesnis už Europos Sąjungos reikalavimus, kur vidaus dažams nustatytas ribinis leidžiamas lakiųjų organinių junginių kiekis viename litre gali sudaryti iki 30 g. Džiūdami „Caparol“ E.L.F. dažai į patalpos orą išgarina praktiškai tik vandenį.

„Caparol“ taip pat gamina ir vidaus dažų seriją alergiškiems bei silpno imuniteto žmonėms. Specialūs, patentuotos formulės dažai „Sensitiv“ gaminami be jokių konservantų ir yra tinkami itin alergiškiems žmonėms.

FASADŲ DAŽAI

„Caparol“ fasadiniai dažai ir tinkas, pagaminti pagal naujausią NQG3 technologiją, pasižymi itin tvirta kvarco nanogardelių struktūra, išskirtiniu spalvų ryškumu ir išmaniu nuo lietaus ar kitų veiksnių įmirkusio fasado džiūvimo procesu. Tai trys pagrindinės priežastys, kodėl savo namų fasadui turite rinktis aukštąsias „Caparol“ nanotechnologijas. Nauja NQG3 technologija sujungia kietą kvarco gardelių nanostruktūrą su išmaniu džiūvimo valdymu ir neįtikėtinu spalvų ryškumu. Dar niekada fasadams nebuvo suteikiama tiek daug nanoapsaugos!

„Caparol“ tyrimų, plėtros ir technologijų padaliniai intensyviai dirba tobulindami dažų, emalių ir fasadų sistemas. Siekiama, kad „Caparol“ produktai išlaikytų pirmaujančias pozicijas savo kategorijose, o jų eksploatacinės savybės atitiktų nuolat augančius rinkos reikalavimus. Plėtojant inovatyvią NQG3 technologiją, dėmesys buvo sukoncentruotas į pažangų drėgmės valdymą. Siekiant tiksliai užfiksuoti džiūvimo procesą, atlikta labai išsami tyrimų serija, kurios metu buvo lyginama naujųjų NQG3 ir kitų, taip pat aukštos kokybės fasadinių dažų džiūvimo elgsena. Moksliškai siekta pagrįsti NQG3 technologijos pažadą – „dar greitesnį džiūvimą“.Dėl šios savybės NQG3 produktais padengtiems fasadams smarkiai sumažėja dumbliagrybių ir pelėsinių grybų apnikimo grėsmė. Specialiais matavimais ir bandymais laboratorijose buvo įrodyta, kad po intensyvaus drėkinimo fasadai, padengti NQG3 dažais, išdžiūsta greičiau palyginti su kitais aukštos kokybės fasadiniais dažais. Specialiai sukurta infraraudonųjų spindulių kamera leido itin tiksliai išmatuoti dažytų paviršių džiūvimo elgseną.

„Caparol“ siūlo platų, įvairioms vidaus patalpoms bei fasadams skirtų dažų asortimentą, o taip pat ir vidaus bei išorės darbams skirtus gruntus ir glaistus. Geriausią rezultatą pasieksite naudodami visą „Caparol“ produktų sistemą.

Kruopščiai suderinta „ColorExpres“ spalvinimo sistema atveria neribotas galimybes. “Caparol” turi daugiau nei 2 milijonus spalvų receptūrų, todėl tikrai išpildys net ir patį įmantriausią pageidavimą, o dažai Jūsų pasirinktu atspalviu per keletą minučių bus nuspalvinti tiesiog jūsų akyse. Inovatyvi technologija ir automatinės spalvinimo mašinos užtikrina itin tikslią spalvą. Jei pritrūksite dažų, ar norėsite kitą patalpą išdažyti tokia pačia mėgstama spalva – „ColorExpress“ sistema paruoš jums lygiai to paties atspalvio ir ryškumo dažų.

Jau daugiau nei 100 metų „Caparol“ spalvotasis drambliukas žymi inovatyvius, saugius ir patikimus produktus bei neribotas apdailos galimybes. Metai iš metų „Caparol“ kuria naujas technologijas, kurios leidžia patenkinti vis augančius vartotojų poreikius visame pasaulyje ir pasiūlyti naujų sisteminių sprendimų gražiems ir ekologiškiems namams.