„Tikkurila“ atstovauja kelis plačiai žinomus Lietuvoje prekinius ženklus: „Vivacolor“ bei „Tikkurila“. Šie ženklai jau daugelį metų tarnauja Lietuvos vartotojams. „Tikkurila“ yra tarptautinis dažų prekinis ženklas, kuris yra pardavinėjamas 40-yje šalių. Pagrindinės rinkos yra Šiaurės regionas, Rusija bei Centrinė Rytų Europa. „Tikkurila“ siūlo individualius sprendimus vartotojams, dekoratoriams, dažytojams bei pramonės vartotojams: nuo idėjos iki sėkmingo jos įgyvendinimo. „Vivacolor“ yra regioninis bendrastatybinių dažų prekinis ženklas Baltijos šalims. „Vivacolor“ asortimentą sudaro 60 įvairių dažų, lakų bei glaistų pavadinimų. Šis prekinis ženklas pasižymi plačia distribucija ir prieinamumu.

Dažai ir dangos naudojami įvairiems tikslams – konstrukcijoms, statiniams ir įvairioms medžiagoms apsaugoti bei dekoruoti. Dažyti paviršiai yra atsparūs klimato poveikiui ir gali turėti tam tikrų savybių, pavyzdžiui, gali apsaugoti nuo ugnies. Be to, dažais dekoruoti namai, biurai ar gamyklos pagyvina ir pagražina aplinką.

Statant ir renovuojant pastatus bei konstrukcijas, dažai ir dangos atlieka svarbią funkciją. Dažų ir dangų paklausą lemia statybų ir renovavimo rinkų gyvybingumas. Pramoninių dangų paklausa sietina su pramonine gamyba ir dideliais statybų projektais.